Hallowiener

Egas midagi. Perthis oli vaja endale uus kodu otsida. Mandivana juurde minna ei saanud, kuna seal olid kõik toad kas IVANi või saksa pederaste täis. Aberdeen Lodge ei lähe ma enam kunagi. Viimased lood sealt kohast on olnud sellised, et see on suurem drug hostel kui siis kui me veel seal elasime. Mingi pidu oli kõik uksed seal maha pekstud. Meie ajal peksti ainult üks uks sisse. Samuti saab sealt nüüd konsta kama osta. Enamik diilereid elab seal, mis on alati hea info.

Anyways, uue hosteli otsing polnud väga raske. Natuke googeldamist ning Perthis on ainult üks hostel, kus ei ole bed bugzze ning mis ei ole kallis. Selle koha nimi? One World Backbackers.

For real? See on reaalselt kõige rassistlikum hosteli nimi, kus ma ööbinud olen. Kuna ma jõuan öösel kohale, siis alguses ei näe sittagi, et kes seal elab või mis seal toimub. Hommikul alles näen, et seal ei ole ühtegi musta. Paar pilukat on, aga need kaua seal ei ela. Enamasti on kas inglased, iirlased, sakslased või italianod. Ma olin 3-4 kuud ainus eestlane, kes seal ööbib, kuni laadung hõumisid Eestist kohale lennutati. Nad jõudsid õigeks ajaks kohale, sest see nv on pidu. On üks tähtpäev, mida Eestis eriti ei tähistada, aga välismaal on enamasti lege. Loomulikult räägin ma sellisest üritusest nagu Õõnes Viiner.


Tõmban IVANile kõne, et davai lendad ka laivi ja sebime endale mingid kostüümid ja teeme möllu? Türa, tüüp läheb pühapäeval tööle ehk teda peol ei näe. Vend on korralikuks hakanud ja suht non-stop harvestib djengi. Tundub, et seekord saab olema solo quest.

Tripin mööda poode ringi ning mõtlen, et shit, mis kostüümiga ma peole lähen. Ilma on veidi lamp. Täiesti lampi sattusin mänguasjade osakonda ja Darth Vader ise vahib mulle teiselt poolt letti vastu. Kui mul juba Sith cloak olemas on, siis võiks üldse all out minna. Paar meetrit edasi on lightsaber ka ning ma olen Dan.

Halloween 2013 – GLive is Darth Vader


The force is strong with this one. Naised tulevad ise kohale. See saksa munk tahab, et keegi tema kardinad ära lammutaks. Mr. Vader on selleks õige mees. Ilma oma Stormtrooperiteta pole ükski Lord õige Lord. Custom riided töö juurest bistuuri ning mul on oma armada olemas.

Üks trooper sebib endale nais versiooni Kissi bassist. Ta teab, et selle keelega on kvaliteet-imemistööd garanteeritud.


Kallid naised. Ma tulen ja eemaldan teie asbestose ära. Raha ma selle eest ei küsi. Ma olen liiga hea inimene selle jaoks. Kui aga ikkagi on soov tasuda, siis ma võtan kõik vastu natuuras. Paljad rinnad? Alati võtan vastu. Nude pildid? Kunagi ei ütle ära. Full fucking, with or without anal? Ainus, mis ma selle kohta küsin on, et kas kummiga või kummita?


Kiss oli meie viineri peaesineja. Mitme generatsiooni esindajad on kohal ning panevad korralikku mõllu. Mõned fännid on ka kaasa võetud. rohelist ja alksi kõigile. Täna ei jää keegi kaineks.Mingil hetkel käisime tripisime ringi ja keegi ei mäleta kust, aga me saime endale rohelise spray purgi. Natuke peale käimist ning me värvisime Scooby habeme roheliseks. Palju vaja ei olnud, aastaid rohelisega sina peal olemine on oma töö juba teinud. 15 minutit hiljem on purk tühi ning kõigile on veidi rohelist kuskil. Smoke that is.See on viimane pilt, kuhu ma peale jäin. See on ka viimane hetk, mida ma reaalselt mäletan. Ma olin vist tol hetkel oma “sisesta kahekohaline number” koksi peal ning kadusin kuskile ära. Hommikul ärkasin oma voodis ning saksa munk magas mu kõrval. Sellest, mis edasi toimus tean ainult piltide või teiste lugude tõttu.

Ma ei tundu siin pildil väga purjus, aga see on see piiri peal mängimine. Kõik teavad seda momenti, kus nad eitavad, et ei-ei. Kõik on korras. Mul ei ole veel pähe hakanud. Bla-bla-blaa… võtad ühe lonksu veel ja BAM, sa oled täisti vittus, roomad mööda seinu ringi ning karjud YES-YES-YES.

See on tavaline, et mingi hetk õhtul tuleb tagant ära kolida ning ette chillima minna. Kained inimesed üritavad magada ning purjus inimesed üritavad peldikutes bakkida. Eespool visatakse end rahulikult võrkkiigele pikale ning lastakse hea maitsta. Keegi tegi paar kõne ning hookerid olid peol kohal. GLive? Ma vist chillisin kuskil oma joogiga…Ustav sõdalane ründab klubis oma tantsuliigutustega. Teda on eelnevaltki seal nähtud. Mingi promoter pakkus talle isegi poole kohaga tantsija tööd. No thanks. I do this for pleasure, not business. Naised lendavad kahte lehte laiali ning imetlevad. Võib ilusti kuulda, kuidas neil lihtsalt tilgub erutust. You will be the new Sith Lord.

Star Wars: Episode VII – Halloween, mate.Nädal veel, siis kolime majja elama….

  • veebruar 24, 2014

  • GLive

Jaga seda kulda oma hõumidega


NB! Antud blogi sisaldab lihtsurelike jaoks lugematul hulgal roppusi ja ebatsensuurset informatsiooni! Kõik õigused on täie pasaga IVANi ja GLive™ poolt isiklikult kaitstud. Lugedes IVANi ja GLive seiklusi, nõustud sa automaatselt klausliga, mis sätestab, et sa oled faking legend. Me hoiatame - kui sa meile juba korra oma hinge müüd, siis sa oled selle blogi küljes stuck, nagu näts talla all. Ja kui sa avastad ennast aeg-ajalt mõtlemas, et "huvitav mida IVAN ja GLive vahepeal teinud on?" ning järgmisel hetkel leiad end jälle neid samu seiklusi lugemas, siis tee meile teene... Ei, me ei soovi sinu annetusi. Nende eest võid omale munchiest osta. Me soovime, et sinu vihaselt lihastesse toksitud fapikäsi approveks seda blogi. Me soovime sinu räpast ja kõike näinud hinge! Seega lappa paar korda kotte ja korda meie järel - "MA EI SAKI TULLI!" ning seejärel sheeri seda järjekordset seiklust, mida sa just lugesid. Räägi sellest vastikult rõvedast blogist oma poldile või mutrile, oma vennale või õele, isale või emale ja kolleegile või bossile. Tra näita seda isegi oma koerale! Me oleme siin sinu jaoks, seega levita seda IVANi ja GLive sõltuvust. Anna oma kamraadile prooviks üks väike doos ning meie omalt poolt hoolitseme selle eest, et show läheks edasi!


Tavaseiklusi: 127 (73 IVAN — 54 GLive)
Videoseiklusi: 27 (14 IVAN — 13 GLive)