Survival Sunday 5:
The Battle of Laser Tag

On täiesti tavaline pühapäeva hommik. IVAN ja GLive lõpetavad hommikul kell kaheksa töö ja lähevad kodudesse sliipi peksma. Seekord jääb mõlema kangelase uneaeg nii 2-3 tunni peale, sest lõunaks on neil toidu asemel juba challenge ees ootamas. See pühapäev on IVAN vs GLive. See pühapäev on battle, mis jääb nii mõnelegi elu lõpuni meelde. Oma surivooditel meenutatakse seda sõda. IVAN ja GLive lähevad tänu Megazonele laser tagi pelama...


Kohtutakse neutraalsel alal, et vastane üle vaadata, meeskonnad kokku panna ning lahinguväljale astuda.


Battle saab olema 7v7 challenge – Team IVAN vs Team GLive. IVAN ja GLive on meeskondade kaptenid ning mõlemad valivad omale tiimi.

IVANi meeskond on kollane ning selle liikmed on H2 koos oma hardstyle-sõbrannaga, klassiõde Curly, töökaaslane Cuntdestroyer, blogi fänn Reio ning NeoNeti Oww. GLive meeskond on sinine ja selle liikmed on Fluffy, Fluffy2, Mati, Matt, blogi fänn Keijo ja keegi täiesti random. I have no idea, who he was or what his name was. Õnneks ta vist täiesti odavn00b123 polnud. So i’ve got that going for me which is nice.


Instruktori häma enam-vähem kuulatud ning it’s time to gear up.


Siit lahinguväljalt tulevad elusalt ainult kõige tugevamad ja ilusamad välja. Neoon-valgus eksitab ka kõige teravamat snaipri pilku. Saalis kostuv vali muusika muudaks isegi DareDevili abituks. It’s time for battle.

Alguses valguvad tiimid laiali vastavalt ühele ja teisele poole. Kuna saal on suht väike, siis liikumisruumi väga ei olnud ja keegi vastasele peale ka jooksma ei hakanud. Tiimid istusid niimoodi JOKK-seisus ilmselt mitu minutit, kuni me IVANi meeskonnale täie pasaga peale lendasime. Kaotused olid karmid, aga tulemuseks võtsime IVANi meeskonna baasi korralikult maha.

Rahvas karjub ja laserid välguvad... End result? IVANi meeskond sai odavalt põskensit. Tema tiimis olid overall no.1 (NeoNeti Oww) ja no.3 pelajad, aga IVAN ise ei suutnud aktiveerida oma CS 1.6 skille, jäädes kokkuvõttes 9. kohale. No.2 ja no.4 pelajad olid vastavalt Fluffy ja GLive – CSGO (much recommend, add steam, play). Double-carry oli piisav, et vägagi turvalise eduga sinine meeskond võidule viia. Igal juhul, kui sa seni mõtlesid, et laser tag on ainult lastele, siis sa oled julmalt eksinud. Täiskasvanud saavad siit täitsa korraliku paugu kätte. Peretüli lokkab? Sõpruskonnad ei saa omavahel läbi? Lahendage oma probleemid ühe Megazone pelaga. Võitja tiim jääb võitjaks ja kaotaja lonkab haavu lakkudes koju. Tulemus on täielik GG.

Kui laser tag nolatud ning isegi kotid kiirelt 20-minutilise pelaga higiseks tõmmatud, tuli ringist idee minna võiduõllede järgi. Poest paar õlle ning põõsasse neid mekkima. Blogi paadunud fanboyd Keio ja Reio olid seekord meie kaaslased. Üht ma teile küll ütlen - pühapäeva päeval on äärmiselt keeruline kuskile põõsasse jooma minna, sest kõik parimad kohad on juba booked. 


Nii esimeses, teises, kui ka faking kolmandas põõsas oli juba rentnik ees.


Bomze vedeles muru vahel nagu seeni pärast vihma.

Mida siis Tallinna kohalikud parmud lahendavad? Mida muud kui ikka Leda pirnimaitselist suuloputusvedelikku. Kuidagi tuleb ju odavalt see mõistus ära juua. Kes tahaks kaine ja töötava peaga Edgari süsteemi orjata? Need meesterahvad kohe kindlasti mitte.


Leiame endale ka ühe toreda kiviääre ning hakkame lahendama. Igal mehel oma õlled käes ning pubi on avatud. Hommikune väsimus on koju tagasi läinud ning pidu alaku. Sellist ilma ikka iga sügis ei näe.


Kui tavaliselt on GLive see, kes on paras õnnetusehunnik ning astub iga viimse kui koera sita sisse, siis see üks kord aastas on saatusel natuke teised plaanid. IVAN kasutab kogu oma aastase bad lucki ära ning astub otse peale. Mitte aga ühele kergelt mädanevale julgile vaid oma moblale. Saatuse tahtel jääb see tema jala ning kivimüüri vahele ning otsustab endale extreme make-overi teha. Mine veel kusele...


Kui kõigil juba nii kaks, neli, mõned õlle sisse aetud (kes see ikka loeb neid) tuli plaan trippima minna. Keegi pole varem siin kandis veel jalga sirutanud ning puhtjuhuslikult oli meil selja taga maha jäetud maja. Haunted house II – The Revenge of the House anyone? Vinname ennast teise korruse aknast sisse ja seiklus alaku.Kui artistlikud seinamaalingud välja jätta, siis tegemist oli ürpiski kõheda kohaga. Ühel korrusel oli veel alles siltki, mis ütles ainult sõna – polikliinik. Mis on lootus, et kunagi ammu töötas seal selline veidike psycho arst, kes ravimise asemel harrastas oma KDRi tõstmist? Nüüd ta luusib kuskil Soome haiglas või naudib pensionit riigikogus. Eestis on kõik võimalik nagu öeldakse.

Pärast tunnist majas ringi trippimist leiame täpselt selle, mida me olime üksmeelselt otsinud.


Olime jõudnud selle vana hoone katusele. Vaade, mis sealt avanes oli seda ronimist ja pruuni aluspesu väärt. Kombinatsioon rohelusest ja kesklinnast. Veidike merd ja stagna-aegset elu juurde ning sa võid puhta südamega öelda, et sa oled kodus.


Teisest nurgast alla vaadates on näha ka kohalikke sibulaid. Need mugulad seal hõikasid midagi võõras keeles, libistasid jooki ja mängisid vetsupaberiga (WAT?). Kvaliteet-Tallinn..


Kui olime alla jõudnud otsustasime eemal olevasse majja ka luusima minna. Kui me juba siin oleme, siis miks mitte veel avastada. Taamal oli näha katkist aeda, et lähme sealt sisse ja seikleme edasi. Olime jõudnud astuda loetud sammud kui olid kuulda keti kolinat ning haukumist. Tuli välja, et see koht polnudki abandoned ning sinna oli reaalne guard dog jäetud. See lita valis esimese sihtmärgi ning BOOM - hammustas mööda. Tundub, et juba saab nahhhui kui tuleb jälle järgmine hammustus ning uuesti mööda. Kõik oht õnneks möödas ja kõik saavad edukalt minema. Sellele lool on happy ending ning kõik lähevad koju naisi keppima (v.a. GLive, kes harrastab fappimist).


NOPE!!! Kui sa seikled koos meiega, siis on sitt garanteeritud. See on sama vältimatu kui vihm Inglismaal. See on sama paratamatu kui tripper vene litsil. See on saatus, mis kaasneb meiega hängides. Millisekundiks takerdumine on see, mis kätte maksab. See väike vale samm on piisav, et koer saaks hetkeks oma kihvad ta säärde ning let there be blood. Sa lihtsalt vaata seda auku!


btw
I FUCKING HATE SUNDAYS!!

  • september 12, 2014

  • GLive

Jaga seda kulda oma hõumidega


NB! Antud blogi sisaldab lihtsurelike jaoks lugematul hulgal roppusi ja ebatsensuurset informatsiooni! Kõik õigused on täie pasaga IVANi ja GLive™ poolt isiklikult kaitstud. Lugedes IVANi ja GLive seiklusi, nõustud sa automaatselt klausliga, mis sätestab, et sa oled faking legend. Me hoiatame - kui sa meile juba korra oma hinge müüd, siis sa oled selle blogi küljes stuck, nagu näts talla all. Ja kui sa avastad ennast aeg-ajalt mõtlemas, et "huvitav mida IVAN ja GLive vahepeal teinud on?" ning järgmisel hetkel leiad end jälle neid samu seiklusi lugemas, siis tee meile teene... Ei, me ei soovi sinu annetusi. Nende eest võid omale munchiest osta. Me soovime, et sinu vihaselt lihastesse toksitud fapikäsi approveks seda blogi. Me soovime sinu räpast ja kõike näinud hinge! Seega lappa paar korda kotte ja korda meie järel - "MA EI SAKI TULLI!" ning seejärel sheeri seda järjekordset seiklust, mida sa just lugesid. Räägi sellest vastikult rõvedast blogist oma poldile või mutrile, oma vennale või õele, isale või emale ja kolleegile või bossile. Tra näita seda isegi oma koerale! Me oleme siin sinu jaoks, seega levita seda IVANi ja GLive sõltuvust. Anna oma kamraadile prooviks üks väike doos ning meie omalt poolt hoolitseme selle eest, et show läheks edasi!


Tavaseiklusi: 127 (73 IVAN — 54 GLive)
Videoseiklusi: 27 (14 IVAN — 13 GLive)