The road so far...

Pole päris pikalt siia midagi lisanud, aga see ei tähenda ju, et IVANi ja GLive elu seisma oleks jäänud. Alustuseks räägin hea meelega kiirelt oma suve lõpust, mis möödus üpris eepiliselt. Nimelt kunagi ammu, kui ma veits level-up’sin, kinkis IVAN2 mulle paraplaani lennu. Kuna ma kardan kõrgust, siis ma lükkasin seda muidugi võimalikult pikalt edasi, kuid lõpuks jõudis asi sinnamaani, et kas ma nüüd teen selle ära või tuleb tali peale ja naine solvub. Otsisin kuskilt kapist jälle terasest kotid välja ja sõitsin Keilasse.


Tegelikult paraplaan oleks selle kohta suht vale öelda. Tegemist on tandem langevarjuga, mille küljes olevad inimesed on seotud trossiga tee peal sõitva auto külge, mis hakkab kiirendama ja tõmbab langevarjuga inimesed üpris kena hooga pilvede vahele (no weed there).


Tippkõrgus selle kaadervärgiga on kuskil 400 meetri juures. Selliselt kõrguselt oleksid võinud mu situtud tellised nii mõnegi inimese tappa, aga seekord läks õnneks.


Kui kõrgusekartusest ei piisa, siis ühel hetkel tõmbab selle tandemi piloot pilvede vahel paar kiiremat slaalomit ka. See adrekapauk, mis sellega kaasnes, pani veidi kõvema mehepoja südamest kiljuma.


See moment, kui su kottide ja maapinna vahel polegi enam mitusada meetrit vabalangemisruumi ning sa jälle oma värisevate jalgadega maapinda puutud, on üpris õnnis. In the end oli see ikka sitaks kõva viis suve lõpetamiseks.


Liigume edasi. Räägin parem sellest, mida ma ülejäänud aja teinud olen. Mida ma üldse igapäevaselt teen? Midagi on ju vaja inimesel teha. Meet IVAN the not so Terrible! Ehk siis päeval (või öösel) olen James Bondilikus ülikonnas hotellide turvameeskondade liige. Antud lift plahvatas 3 sekundit hiljem…


Tegelt ükskõik kui glamuurne see töö poleks, siis 95% ajast tuleb lihtsalt kotte laiaks istuda. Ja nii hakkab igast imelikke ideid pähe tulema. Ükspäev sai harjutatud näiteks gangsteri kahjutuks tegemist ja raudu panemist.


Mõne hotelli katuselt on enne hommikut päris hea vaade. Perks of the job.


Süüa saab ka vahest.


HUEHUEHEUHEUHEUEUUHE pranks...See internetipunkt tõmbab mul iga kord naeru suule. Huvitav kas sellel üldse internet toimib ka w?


Üks päev leidsin hotelli eest selle kassipoja. Jumala tšill vana oli. Reageeris nimele ‘Tšurpa’. Tüüp chillis muga siin hommikuni. Temast oleks peaaegu hotelli maskott ka saanud, aga väidetavalt ei või siin loomi pidada lol. Seega hommikul viisid kassipüüdjad ta minema. Kuuldavasti võttis mingi sibularõngas ta omale ning pani talle nimeks Zenja.


Ja nüüd pealoo juurde. Nagu sa aktiivse blogi lugejana tead, siis sõitsin ma Austraalias igal pool autoga. Kahe ja poole aasta jooksul veeresin autoga läbi üle 40000km. Nüüd Eestis olles mõtlesin, et peaks veidike ikka enesearendusega tegelema ja võiks tegelt load ka omale teha haha. Niisiis liitusin E-Autokoolituse kursustega. Ostsin 100 eurise voucheri ja liitumisel tuli välja, et pean alla kirjutama lepingule. Valik oli kas kirjutan alla või jään oma sissemaksest ilma. Ok poh, teeme ära. Edasi algas korralik ajudekepp. Pole veel ühtegi firmat kohanud, kes suudaks nii palju skeemitada, kui E-Autokoolitus seda teeb. Igal asjal on piirangud peal:
- Kõik lisakursused pead lepingu järgi nende juures tegema (aka esmaabikoolituse, mis on 2x kallim, kui mujal, pimedasõidu ning mõlemad libedasõidud. Enne lõppastme koolituse eest ette maksmata sulle su autokooli tunnistust kätte ei anta).
- Enne teooriaeksami sooritamist sõitma ei lasta.
- Sõidutundidel on ka piirang – nädalas 2h.
- Üle lastud sõidutunni eest plekid 18 euri trahvi.
- Sõidutunni broneeringut canceldades, canceldad kõik broneeringud.
- Igal võimalusel toimub suuremat sorti venitamine ja vassimine.
- Kodulehe järgi peaks autokooli tunnistus olema saavutatav 2-3 kuuga. Mul kulus 9 kuud.
- Ainsa hea asjana võiks ära mainida, et autokooli lõpphind oli kuskil 360 eurtsi.

Varsti peaks omale mingi lowridah’ pilli ka hankima. Aga hetkel ootab mind veel ees väike ARK’i tee.


Pool tundi tagasi kuulsin külmkapi all kedagi krabistamas. Tänase sissekande lõpetuseks paningi antud tegelase jaoks paika väikse spotlighti. Palun lavale oma külalise!

  • detsember 07, 2014

  • IVAN

Jaga seda kulda oma hõumidega


NB! Antud blogi sisaldab lihtsurelike jaoks lugematul hulgal roppusi ja ebatsensuurset informatsiooni! Kõik õigused on täie pasaga IVANi ja GLive™ poolt isiklikult kaitstud. Lugedes IVANi ja GLive seiklusi, nõustud sa automaatselt klausliga, mis sätestab, et sa oled faking legend. Me hoiatame - kui sa meile juba korra oma hinge müüd, siis sa oled selle blogi küljes stuck, nagu näts talla all. Ja kui sa avastad ennast aeg-ajalt mõtlemas, et "huvitav mida IVAN ja GLive vahepeal teinud on?" ning järgmisel hetkel leiad end jälle neid samu seiklusi lugemas, siis tee meile teene... Ei, me ei soovi sinu annetusi. Nende eest võid omale munchiest osta. Me soovime, et sinu vihaselt lihastesse toksitud fapikäsi approveks seda blogi. Me soovime sinu räpast ja kõike näinud hinge! Seega lappa paar korda kotte ja korda meie järel - "MA EI SAKI TULLI!" ning seejärel sheeri seda järjekordset seiklust, mida sa just lugesid. Räägi sellest vastikult rõvedast blogist oma poldile või mutrile, oma vennale või õele, isale või emale ja kolleegile või bossile. Tra näita seda isegi oma koerale! Me oleme siin sinu jaoks, seega levita seda IVANi ja GLive sõltuvust. Anna oma kamraadile prooviks üks väike doos ning meie omalt poolt hoolitseme selle eest, et show läheks edasi!


Tavaseiklusi: 127 (73 IVAN — 54 GLive)
Videoseiklusi: 27 (14 IVAN — 13 GLive)