IVAN begins

3 nädalat tagasi algas minu, H1 ja H2 ultimate säästuperiood. Nüüd oleme jõudmas selle blogi alguspunkti, sest nüüd, kus me oleme ennast materiaalselt üles buildinud, algab meie teekond Narniasse, Sauroni valvsa pilgu all. Nüüd, kus meie käsutuses on meie Magnaator (250$, tehke üle noobid), kardavad meid kõik kohalikud kollapilud, mustad, G'd ja abod. Otsime ka endiselt kängururauda pilude vastu.

 
Olles saanud vaikselt tunda ka bomšielu, oleme me esialgsest täielikust perse kukkumisest edukalt väljunud ning leveldanud edasi ka hostelitasanditel. Meie hubane tuba sisaldab 6x pehmeid metallvoodeid, 6x turvakappe, mida avavad igal külastajal olevad universaalvõtmed ning vahel ka teetööliste meeldivaid aroome.

 
Kõigest sellest hoolimata päästavad päeva alati McDonaldsi $1 cheeseburgerid.

 
Muidu tuju on hea ja tunne on mega!

  • oktoober 11, 2011

  • IVAN

Jaga seda kulda oma hõumidega


NB! Antud blogi sisaldab lihtsurelike jaoks lugematul hulgal roppusi ja ebatsensuurset informatsiooni! Kõik õigused on täie pasaga IVANi ja GLive™ poolt isiklikult kaitstud. Lugedes IVANi ja GLive seiklusi, nõustud sa automaatselt klausliga, mis sätestab, et sa oled faking legend. Me hoiatame - kui sa meile juba korra oma hinge müüd, siis sa oled selle blogi küljes stuck, nagu näts talla all. Ja kui sa avastad ennast aeg-ajalt mõtlemas, et "huvitav mida IVAN ja GLive vahepeal teinud on?" ning järgmisel hetkel leiad end jälle neid samu seiklusi lugemas, siis tee meile teene... Ei, me ei soovi sinu annetusi. Nende eest võid omale munchiest osta. Me soovime, et sinu vihaselt lihastesse toksitud fapikäsi approveks seda blogi. Me soovime sinu räpast ja kõike näinud hinge! Seega lappa paar korda kotte ja korda meie järel - "MA EI SAKI TULLI!" ning seejärel sheeri seda järjekordset seiklust, mida sa just lugesid. Räägi sellest vastikult rõvedast blogist oma poldile või mutrile, oma vennale või õele, isale või emale ja kolleegile või bossile. Tra näita seda isegi oma koerale! Me oleme siin sinu jaoks, seega levita seda IVANi ja GLive sõltuvust. Anna oma kamraadile prooviks üks väike doos ning meie omalt poolt hoolitseme selle eest, et show läheks edasi!


Tavaseiklusi: 127 (73 IVAN — 54 GLive)
Videoseiklusi: 27 (14 IVAN — 13 GLive)