GLive

Te sisenesite just serverisse GLive. Teie starter on level 5 - n00b.

Te peate läbima tuhandeid erinevaid takistusi ning alistama miljoneid elukaid, et edasi leveldada ning saavutada legend-Aarne staatus - GLive. Teie teekond saab olema raske ja vaevarikas. Teil on võimalus kasutada erinevaid upgrade, power-up’e ning kõike, mis teile pakutakse. Kui olete edukas, avaneb teil ka võimalus kasutada class abiliteid, mis võivad aidata või takistada teie edasiminekut. Teil on jäänud veel viimane aasta aega nautida tutorial serverit, sest siit edasi läheb kõik ainult perse. Time to go all out, gunz blazing. Welcome to Earth, I am your guide.

 

Te olete level 13 ning teie class on Ultra Nohik. Teie powerid on eepilised IT-pederasti raamid, kõige uhkemad fliisid, mis rebivad niimoodi naisi, et Hefner ise hordib neid kokku ning parim gaming station, mida raha eest käristada saab. Olenemata, kas te olete kodus või eemal, tahavad kõik sportlased teile tongi anda ning kõik tüdrukud käivad teist ringiga mööda. Added bonus – oskus mängida CS:S’i ning olla koolis viieline tuupur. Me loodam, et naudite oma valikut.

 

Me vabandame, et teile ei sobinud teie valik. Teie class on muudetud. Te olete nüüdsest level 13 - Extreme Sportlane.

Teie powerid on pikad, lendlevad juuksed…. Disclaimer notice – selle klassiga ei kaasne oskus teha midagi ekstreemset. See on deluxe-edition package, kahjuks ei vasta te selle paketi nõuetele. Kui te peaksite kukkuma lumelauaga sõites, siis me ei ole vastutavad vigastuste eest. Also, me teame, et teie pea on suur, aga meil ei olnud kahjuks suuremaid kiivreid. Me loodame, et te ikka naudite oma nelja tunnist rafting sõit Eesti kõige siledamal jõekesel. Me täname, et te valisite meie teenuse. We hope you enjoy the new you. 

Me vabandame, aga meie süsteemis oli error, mis sundis meid kõikidele serveritele restarti tegema. Kui te kogesite mõnda nendest probleemidest, siis palun andke sellest meile teada .
Crash – teie keha lihtsalt kukkus kokku kuni meie serverid said uuesti ülesse laetud.
Feil – teie kogu päev oli üks tore ebaõnne jada
Burn – Teie keha süttis iseenesest põlema

Te olete nüüdsest level 14, valige endale uus class ability. Me loodame, et nautisite oma päeva.

 

Te olete nüüdsest level 14 - Adventurer.

Teie powerid on pikad juuksed, lahe vunts ja full denim. Me loodame, et te naudite oma järgmist üheksat tundi, kui te tripite Slovakkia sügavikes ringi. Kui te soovite, võite ka nautida sooja einet saatanaga. Edasine on kõik teie endi teha, head päeva jätku.
 

Te olete otsustanud täpsustada natukene oma valikut.  Te olete nüüdsest level 14 - Turist.


Soovi korral on võimalik vaadata kogu listi kohtadest, mida tuleb turistil külastada meie kodulehelt www.meolemerikkad.saeiole/pede.

Me oleme tänulikud, et te valisite oma esimese sihtpunkti. Tegemist on ühe kõige uhkema kultuuri mälestusega Poola ajaloos. Miljonid inimesed külastasid seda aastatel 1939-1945, antud hetkel on küll külastajate arv vähenenud, mis on tingitud sellest, et meie duššid ei tööta enam, elekter on välja lülitatud ning ahjud ei ole enam kuumad. Pärast viimase omaniku lahkumist (Jumal valvaku ta üle), ei ole keegi olnud kahjuks huvitatud selle toreda laagri üle võtmisest. Me loodame, et te naudite oma aega ning loomulikult külastage ka suveniiripoodi. Töö teeb vabaks.

 

'Cause I'm always there,
I won't let you out of my sight.
I'll be there--never you fear
I'll be there--forever and always
I'm always here.

Te olete nüüdsest level 14 - Baywatch


Me täname, et valisite meie trial versiooni. Me organisatsioon on tänulik, et noored inimesed on nõus aitama suuri firmasid, et vaadata, kas inimestel on huvi testida midagi uut, olles samas vana ning äärmiselt gei. Antud class on alles beta testimisel ehk võib esineda mõningaid komplikatsioone. Kui neid peaks esinema, siis anda nendest kohe teada meie parimatele ITi vendadele ning nad lahendavad kõik teie probleemid kiiremas korras.

Te olete nüüd level 14 - Going EMO in your ass.


Meie suurimad tänud teile. Meie beta-testid olid äärmiselt edukad ning me avasime uue classi – EMO (Eestimaiselt Muinasjutuline Olend). Teie powerid on punkilikud sinised juuksed, mis kestavad ainult nädala ning sealt edasi muutub teie juuksevärv iga pesukorraga kuni teie juuksed on järgmised kuu aega kuse-kollased, olenemata, mis te nendega teete. Musta värvi, ogadega kulmu neet, mis hoiab iga viimase kui inimese teist eemal, et te oleksite ikka eriti muinasjutuline. Me soovime teile edu teie uue classiga ning me loodame, et teie elu on sama edukas nagu ta on siinai olnud.

Te olete nüüd level 14 - EMO.


Me suurimad õnnesoovid teile selle tähtsa päeva puhul. Te olete läbinud 9 aastat kooli ning esimest korda selle suure mängu jooksul on teil võimalus teha iseseisev otsus. Loomulikult teeme me kõik, et teid aidata selle otsuse juures ning üritame teid suunata õigele teele. Momendil olete te level 16 ning te ei ole endale classi valinud. Me vabandame, et teile EMO class ei sobinud, aga nagu hilisemast tagasisidest selgust oli ainult pisike grupp inimesi, kes seda classi nautisid. Teised inimesed lihtsalt trollisid meid. Teie antud non-class sisaldab äärmiselt huvitavat kiivri stiilis soengut, teie tavalisi raame ning äärmiselt värsket ülikonda. Me loodame, et meie kostöö antud serveris jätkub ning te varsti valite endale classi ning me saame üheskoos jätkata seda teekond. Parimad õnnesoovid uuesti ning head teed.


Te olete nüüd level 16 - Steve Irving.

Te powerid on samastada end kõikide ahvidega kellega kohtute ning te olete nendega instinktiivselt parimad sõbrad. Te võtate samad poosid ning lausa ühest suust lausute sõna “sup?”. Teie teine oskus on see, et kui te otsustate võtta roomaja endale sülle, siis nad kusevad teid nii kiirelt täis, et Usain Bolt pole veel startida jõudnudki. See tuleneb sellest, et roomajaid hirmutab, kui nende toit on suurem kui nemad. Me soovime teile parimat sellel teekonnal ning me loodame, et te naudite oma aega Ukrainas. See on meie kingituse teile, et te olete nii mitu aastat juba meie serverit kasutanud, et power-up teie ajast adventure classiga. Teile meeldib reisida. Loomulikult jätsime ka alles teie custom, non-class kiiver soengu. Kõike parimat, soovib teile teie server.


Te olete nüüd level 16 - Naine?

Te aktiveerisite just meie mini game. Tänase päeva veedate te naisena. Mini game lõppeb 24-tunni pärast. Kui on soovi, siis kõigest “väikese” summa eest on võimalik antud muutus teha jäädavaks. Teie powerid on seksikas miniseelik, mis ajab kõikide ümbruskonna ossidel kõvaks. Roosa topp, millega on võimalik saada tasuta auto ning neli nädalat üüri. Teie custom non-class kiiver soeng on ka alles jäetud, et teil oleks miskit, mis meenutaks teile teie “mehisemat” poolt. Me loodame, et naudite seda pisikest mini game ning meenutame uuesti, kui on soovi, võib see muutus olla alaline. Head päeva jätku.


Halloween või kostüümipidu tulemas? Ei tea mida kanda? Tahad midagi, millega kõiki oma sõpru šokeerida? Ära vaata kaugemale kui me kahe aasta tagune hitt-class EMO. Me oleme uuendanud oma EMO-programmi, mis on uuem ja uhkem kui kunagi varem. Teie powerid on must panda silmameik, mis valgub nutmise korral ilusti laiali, jättes kurvad triibud teie põskedele. Süsimust huulevärv, mis jäätab äärmiselt sünged huulemärgid ükskõik kelle rusikale. Parimast materjalist ruuduline pusa, Fuck Fashion T-särk, ja kala luukeredega slipid, mis näitavad kui väga sa moodi ja teisi inimesi vihkad. Samuti puistame me teid üle igasuguste erinevate aksessuaaridega, millega võite ennast või laste teistel ennast kägistada, kinni siduda või muud moodi kolkida. See on kostüüm, mida sa tahad proovida.

Te olete nüüd level 16 - EMO 2.0

Te just aktiveerisite meie suve projekti – Rasta Masta. See on meie eksklusiiv pakett, mida ainult vähesed julgevad katsetada ning veel vähem inimesi jääb selle juurde. Teie powerid on rasta patsid (pikkus ning lahedus oleneb teie endi juustest, meil ei ole õigust teie juukse pikkust muuta, seda teeb teie kohalik juuksur). Neid patse ei pea te mitte kunagi pesema ning vähem kui kahe nädalaga näete te välja nagu esmaklassiline stoner, kes ei käi tööl ning kellel pole kodu. Samuti on teie power, et kõik inimesed tahavad teiega koos olla. Mitte sellepärast, et te oleksite sõbralik, oh ei… kõik loodavalt teilt ju tasuta manti skoorida. Me soovime teile kõike parimat, et kõik leechid kaikaga eemale peksta. (Kaigas tuleb eraldi osta)

Te olete nüüd level 16 - Rasta Masta.


Te olete nüüd level 16 - Yuri Boyka.

Selle classiga kaasneb kahjuks ainult üks power. Olenemata, kas sa võidad või kaotad oma matchi, rahvas karjub su nime nii või naa ning sa näed välja ultra-badass. Kõik võitlusoskused tuleb omandada iseseisvalt. Teie õnneks olete te olnud tihe külaline meie judo programmis ning antud oskused on kasuks tulnud teile teie mudamaadlus võistlustel. Neli aastat, mil te neist osa võtsite olete te saavutanud kõrguseid, millest tavainimesed ainult unistavad. Te olete kahekordne meister ning teised kaks korda jõudsite pool-finaali. Me vabandame, et ükskord kui te olite pool-finaalis, oli meie serveril problem ülekoormusega ning te see tõttu haigeks jäite ja pidite loobumisvõidu andma. Siiski, järgmise aasta teine tiitel loodetavasti korvas selle. Kui teil peaks kunagi tulema tahtmine uuesti võistlema hakata, siis Yuri Boyka class on alati teile tasuta. Kõike parimat, soovib teile teie server. Meie jaoks oled sa alati võitja.


Suurimad õnnesoovid teile, meie kallis serveri kasutaja. Te olete jõudnud kõvasti lähemal teie sihtmärgile – saada ultimate GLive’ks. Teekond on olnud raske, aga te olete suutnud ületada kõik takistused ning suur samm on astud. Teie custom non-class kiiver soeng jääb mineviku, millest saad heietada oma sõpradega kui vanaks jääd. Olete ehitamas endale uut custom non-class soengut. Miski, millest saab kindlasti GLive trademark. Antud hetkel olete te ka endale classi valinud. Teie power on medieval-stiilis cloak, millega võib uhkel sammul sõtta astuda.

Te olete nüüd level 16 ­- Medieval GLive.


Te olete nüüd level 16 - A GLive.

Momendil ei kasuta te ühtegi meie classi ning olete jäänud truuks oma custom klassile. Teie powerid on need, mis te olete ise endale leveldanud. Meie poolt on antud teile uued raamid, mis on 0.000001% õhemad, high-end bomši kindad ning loomulikult bandana, mida te oskuslikult kannate oma kaela ümber. Teie custom non-class TM soeng on läbinud beeta-testimise ning on momendil version 2.0

Me loodame, et te naudite oma uut mina. You are now A GLive.

Te olete nüüd level 17 - Magnum Force.

See custom, spetsiaalselt teie jaoks ehitatud class on eriline. Teie powerid on müstiliselt lopsakas vunts, mis rebib iga naise maamunal sinu voodisse ning kingib neile parima vuntsikõdi, mida siinpool linnuteed nähtud. Ainult Quarniol, planeedilt Xarxan võib pakkuda teile konkurentsi. Clint Eastwood on teie bitch. Samuti on teie power up insta blow hard. Teie soeng tekitab inimestes mulje nagu te kõnniksite alati vastutuult. Hõbekett ja miniatuurne bling on meie poolt lisatud boonus, et teistele meestele natukegi võimalust anda. Teie: “Son, I don’t give a fuck!” face on teie enda toodetud. Kahjuks kestab antud class ainult 24 tundi ning seda saab kasutada ainult korra elus. With a great moustache, comes great responsibility.


Te olete nüüd level 17 - Naine 2.0?

Te olete aktiveerinud teistkordselt meie spetsiaal paketi. Järgmised 24 tundi veedate te naisena. Teie seekordsed powerid on B-korv, mis hurmab ligi mehi, kuid ei ole liiga hirmuäratavalt suur. Teie pisike Hello Kitty, I’m single kõrvarõngas,  mis näitab, et te olete meelas, aga mitte kergekäeline. Teie custom non-class soeng on ilusti naiselikult kinnitatud uhke klambriga, mis näitab teie intelligentsemat poolt. Me loodame, et naudite oma järgmist 24 tundi ning soovime teile kõike paremat teie mängudle vastasmeeskonna poolel. Mitte keegi meist ei pahanda, aga me soovitame teil enne öelda, et tegemist ei ole veel alalise muutusega või leida vastassoost isend, kes kasutab ka antud hetkel meie 24-tunnist soovahetus programmi. Me soovime teile kõike paremat ning loomulikult tuletame teile meelde, et kõike on võimalik alaliseks teha. Teie server.


IVAN and A GLive
The Dream Team, The Ultimate Tag Team, The Untouchables, The Undisputed, The Winners

Nende esimene kokku saamine… Ning hunnik n00be.


Te olete nüüd level 18 - MMA/Punk/Military/Ghetto

Te valisite meie Quick Change programmi kaheks tunniks. Antud kahe tunni jooksul on teil võimalus katsetada nelja erinevat classi, et valida neist endale sobiv või minna tagasi selle juurde, mis teil enne alustamist oli. Loomulikult on igale classile alles jäetud teie isiklik custom non-class soeng. Miski, mis näitab, kes te olete kui te tahate olla keegi teine. Me loodame, et te naudite oma uut mina.


Te olete nüüd level 18 - Piinaja

See eriti spetsiaalne class avaneb ainult erilistel momentidel. Kui avaneb võimalus kedagi piinata, sest see on nõutud, siis automaatselt avaneb see class. (soovi korral saab selle välja lülitada). Antud classiga kaasneb kõik, mida läheb piinamiseks vaja. Rätik, millega piinatava silmad kinni siduda, et midagi näha ei oleks. Teip, et piinatav kinni siduda, et nad vastu ei hakkaks. Loomulikult ka äratuskell, et õigel ajal rünnata. Kui ohver on edukalt kinni seotud, siis saab hakata lõbutsema. Varustus, mis kaasneb Piinaja classiga on veel – kalad, siirup, kaneel, sool, piits, mögin ja 3 vabalt valitud esest. Me soovime kõikidele piinajatele edu ning jätke meelde see kuldne lause - Füüsiline märk kaob nädalaga, vaimne jääb igaveseks. Head piinamist!


Te olete nüüd level 19 - Vilistlane

Selle classiga kaasneb ülikond, mida te selga ei pannud. Selle asemel te otsustasite kanda pintsaku laadset eset, teksade laadseid pükse, triiksärki, lipsu, mis ei ole korralikult kinnitatud ja kingi. Teie custom riietus on tore, aga me oleme kergelt pettunud, et te ei kandnud seda, mida kõik teised. Samuti ei ole te oma juukseid üle pea silunud nagu on traditsioon meie serveris. Selle asemel on teil järjekordselt custom GLive TM soeng 3.0. Me siiralt loodame, et meie koostöö saab jätkuda sama edukalt nagu ta on eelnevalt jätkunud. Me soovime teile kõike paremat teie eluteel. Teil on teist-kordselt elus võimalik teha iseseisev otsus. Teie kallis server.


YOU ARE NOW the GLive

  • Noh, mis vahid — kiirelt blogi lugema!


NB! Antud blogi sisaldab lihtsurelike jaoks lugematul hulgal roppusi ja ebatsensuurset informatsiooni! Kõik õigused on täie pasaga IVANi ja GLive™ poolt isiklikult kaitstud. Lugedes IVANi ja GLive seiklusi, nõustud sa automaatselt klausliga, mis sätestab, et sa oled faking legend. Me hoiatame - kui sa meile juba korra oma hinge müüd, siis sa oled selle blogi küljes stuck, nagu näts talla all. Ja kui sa avastad ennast aeg-ajalt mõtlemas, et "huvitav mida IVAN ja GLive vahepeal teinud on?" ning järgmisel hetkel leiad end jälle neid samu seiklusi lugemas, siis tee meile teene... Ei, me ei soovi sinu annetusi. Nende eest võid omale munchiest osta. Me soovime, et sinu vihaselt lihastesse toksitud fapikäsi approveks seda blogi. Me soovime sinu räpast ja kõike näinud hinge! Seega lappa paar korda kotte ja korda meie järel - "MA EI SAKI TULLI!" ning seejärel sheeri seda järjekordset seiklust, mida sa just lugesid. Räägi sellest vastikult rõvedast blogist oma poldile või mutrile, oma vennale või õele, isale või emale ja kolleegile või bossile. Tra näita seda isegi oma koerale! Me oleme siin sinu jaoks, seega levita seda IVANi ja GLive sõltuvust. Anna oma kamraadile prooviks üks väike doos ning meie omalt poolt hoolitseme selle eest, et show läheks edasi!


Tavaseiklusi: 127 (73 IVAN — 54 GLive)
Videoseiklusi: 27 (14 IVAN — 13 GLive)