IVAN

Oli soe varakevad Moskvas aastal 1584. Ivan Julm, Venemaa veriseim valitseja, oli just paar tundi varem üritanud oma nõuniku õde vägistada, kui ta sai ilmutuse... Ta suundus oma kambrisse, et see jäädvustada, enne, kui oli liiga hilja. Järgnevad paar päeva veetis ta oma kambris, jäädvustades oma ilmutust igaveseks maalile. Olles värskelt maaliga lõpetanud, lasi ta selle Venemaa sügavaimatesse katakombidesse peita ning suundus seejärel ise sõbralikule malemängule oma nõunikuga. Malemängule, mis ei osutunudki nii sõbralikuks, kui nõunik ta elavhõbedaga mürgitas… 

Möödus 408 aastat, kuni Nõukogude armee sõdurid suurtes katakombides kolades, Ivani pärandi avastasid. Pärandi, mis kujutas verise valitseja taassündi. Ilmutuse kohaselt pidi valitseja Ivan taaskord tõusma oma tuhast sel samal hetkel, mil see ilmutus avastati. Keegi ei osanud aimatagi, et just sel samal hetkel, väikeses vastsündinud Eesti Vabariigis, sündis väike IVAN…


Väike IVAN hiilgas juba varases eas erinevate vägitegudega. Oli ta ju osav mõõgavõitleja, alistades nii mõnedki säravamad tähed. Võõras ei olnud talle ka motosport. Väike IVAN startis juba 15-aastaselt tagarattal.


Pidulike ürituste raames ilmus väike IVAN kohale kamuflaažis, et keegi teda ära ei tunneks – justkui Bruce Wayne. Ei puudunud ka stiilsed silmaelemendid…


Umbes samal ajal hakkas väike IVAN juba vaikselt klassikaliseks IVANiks transformeeruma. Olles head 15 aastat oma seiklusteks valmistunud, tundis väike IVAN järsku, et oli aeg välja tuua oma esmaklassiline IVANi skill-set. Ta hakkas ennast sisse sööma erinevatesse eluvaldkondadesse. Noortel tuttidel polnud võimalustki.


Kuulujutud kõikvõimsast IVANist hakkasid levima üle maa ja mere. See märkis väikese IVANi lõppu ja klassikalise IVANi algust. IVAN tegeles veel siiski mõnda aega skillide leveldamisega – eelkõige koolis.


Haridus polnud IVANile võõras. Seda sai manustatud haridusameti ees…


IVAN teadis juba varakult, et teda ootavad ees suured teod. Seetõttu nägi ta rasket vaeva oma survival skillide treenimisega.30km Scoutsrännak ja muud taolised üritused, olid parajad katsumused keskmistele lihtsurelikele, kuid IVAN läbis nad lõdva Julmaga…


Seda, et toit on eluks tähtis, teadis IVAN juba ammu. Hästibalansseeritud vitamiini-korvid B, C, D ja E on alati kõigile meestele pakkunud ülimat rahuldust ning jõudu edasisteks hävitusteks.


IVANi võis näha erinevates ühiskonna kihtides sotsialiseerumas. Antud momendil oli käigus “Operatsioon Traksid”, mis mõõdus edukalt, lisades +10 stiilipunkti.


IVANi viimased musklipingutused õllekaste loopides, enne Austraaliat. See nägu on täis mõtteid – mis saab edasi? Kuhu viivad need tundmatud tulevikurajad? Viimane jäädvustatud emotsioon enne Austraaliat. Sellest, mis edasi toimuma hakkas, saad juba lugeda siitsamast blogist.


Kliki ülevalt ‘Alusta algusest…’ nupule ning läbi koos meiega kõige pingelisemaid ja põnevamaid seiklusi. Let the adventures begin!

  • Noh, mis vahid — kiirelt blogi lugema!


NB! Antud blogi sisaldab lihtsurelike jaoks lugematul hulgal roppusi ja ebatsensuurset informatsiooni! Kõik õigused on täie pasaga IVANi ja GLive™ poolt isiklikult kaitstud. Lugedes IVANi ja GLive seiklusi, nõustud sa automaatselt klausliga, mis sätestab, et sa oled faking legend. Me hoiatame - kui sa meile juba korra oma hinge müüd, siis sa oled selle blogi küljes stuck, nagu näts talla all. Ja kui sa avastad ennast aeg-ajalt mõtlemas, et "huvitav mida IVAN ja GLive vahepeal teinud on?" ning järgmisel hetkel leiad end jälle neid samu seiklusi lugemas, siis tee meile teene... Ei, me ei soovi sinu annetusi. Nende eest võid omale munchiest osta. Me soovime, et sinu vihaselt lihastesse toksitud fapikäsi approveks seda blogi. Me soovime sinu räpast ja kõike näinud hinge! Seega lappa paar korda kotte ja korda meie järel - "MA EI SAKI TULLI!" ning seejärel sheeri seda järjekordset seiklust, mida sa just lugesid. Räägi sellest vastikult rõvedast blogist oma poldile või mutrile, oma vennale või õele, isale või emale ja kolleegile või bossile. Tra näita seda isegi oma koerale! Me oleme siin sinu jaoks, seega levita seda IVANi ja GLive sõltuvust. Anna oma kamraadile prooviks üks väike doos ning meie omalt poolt hoolitseme selle eest, et show läheks edasi!


Tavaseiklusi: 127 (73 IVAN — 54 GLive)
Videoseiklusi: 27 (14 IVAN — 13 GLive)